Kunst sinu käes

Praktiline ese võib olla inspireeriv puudutus

Nerva riidest õlakott toetab su kaunist stiili ja samal ajal kannab kunsti inimesteni su ümber.

Kes teab, äkki keegi saab inspiratsiooni luua midagi ägedat või leiab jõudu rohkem hoolida.

Mis kotist siin üldse jutt

Tere tulemast kunsti ja igapäevaelu põnevasse liitu! See eksklusiivne kott täidab praktilist eesmärki – hoida sulle vajalikke asju – kuid selle tõeline väärtus peitub kunstiteostes, mis selle peal kaasa liiguvad, ja lugudes, mida need räägivad. Iga kott on osa suuremast narratiivist, loovuse, kogukonna ja suhtluse sünergiast.

Kunst poeb igapäevaellu

Nerva kunsti fännid teavad, et tema teoste taga on köitvad lood. Võibolla oled sinagi mõnel näitusel kuulnud, kuidas ta neid jutustab. Kuid koti lugu on midagi, mis väärib omaette avastamist. Hei, need kotid pole tegelikult üldse müügil, kuid see ei tähenda, et sina ei võiks endale ühte saada.

Koti ühel küljel on „Jahtume hetkeks” ja teisel „Tantsime hetkeks”. Kumba sina tahaksid esiteks teha, kas hetkeks jahtuda või hoopis tantsida? Uskumatu, kuid tõsi – tegu on sama pildiga, mis on lihtsalt 90 kraadi pööratud. Samas, mõlemad jutustavad täitsa ise lugu.

See siin on kutse kogeda ja jagada kunsti oma igapäevaelus. Kui sul on selline kott, saad eksklusiivse, kuid kasvava kunstihuviliste pere osaks. Selle liikmeid saab olla vaid 99. Nad hindavad enamat kui lihtsalt visuaalset atraktiivsust – nad hindavad võimalust tuua kunst avalikkuse ette.

Nerva kott on täiesti praktiline igapäevaese: käi sellega toidupoes või pane sisse lauamäng ja mine sõbrale külla. Ent kus iganes sa seda ka ei kannaks, pole see lihtsalt riidest kott, vaid lõuend, millega sa viid killukese kunsti teiste silmadesse. Kuidas see kunst nende silmis edasi areneb, seda me keegi ei tea, sest teos võib igat vaatajat inspireerida eri moel.

Art Bag View 2

Vajuta pildile, et kotti pöörata. Kumb pool on täna rohkem sinu oma?

Meie ühine missioon

Tahame tuua igapäevaellu rohkem kunsti. Võibolla oled märganud, et kõik su ümber ei käi kunstisaitidel nii nagu sina käid. Kõik ei käi kindlasti ka kunstinäitustel. Kandes seda kotti, viid sa killukese kunsti ka nendeni, kes seda muidu ei kohtaks. See võib olla hetk, mil kunst puudutab neid lähemalt kui nad oleksid osanud oodata.

Liitu meiega

Me tahame anda sulle ühe sellise koti. Loe edasi, sest siis saad teada, kuidas sa saad selle endale.

Tule kampa, liitu vahva uue liikumisega! Kanna kotti erinevates kohtades, jäädvusta hetki fotodele ja jaga toredaid lugusid! Koos muudame lihtsa igapäevarutiini lõuendiks.

Kotist lähemalt

Disain ja valmistamine

See kott on loodud nii praktilisust kui ka esteetilist välimust silmas pidades, mistõttu on see ideaalne igapäevaseks tavakasutuseks – alates shoppamisest kuni spontaanse kohvikukülastuseni.

Valmistatud kvaliteetsest 100% puuvillast, mis tagab vastupidavuse, säilitades samal ajal pehme ja naturaalse fraktuuri.

Ühel pool on "Jahtume hekteks" ja teisel pool "Tantsime hekteks", trükitud keskkonnasõbralike naturaalsete tintidega, mis tagavad erksad ja püsivad värvid keskkonda kahjustamata.

Funktsionaalsus ja mugavus

Kotti mahuvad mugavalt ära toidukaubad, raamatud või rannatarbed.

Poolpikad sangad ulatuvad mugavalt üle õla. Kott on ülevalt lahtine, mis teeb selle mugavaks, kui tahad asju kiirelt sisse panna või vaevata välja võtta.

Keskkonnasõbralikkus

Kott on toodetud minimaalse keskkonnamõjuga. Kasutame naturaalvalget puuvillakangast, mida pole valgendatud. Printimisprotsess tekitab vähem jäätmeid ja hoiab kokku veekasutust, tagades, et tulemus pole mitte ainult stiilne ja vastupidav, vaid ka keskkonnasõbralik.

Mitmekülgsus ja stiil

See disainkott on loodud sujuvalt sulanduma igapäevasesse garderoobi ja sobib suurepäraselt neile, kes hindavad kunsti ja soovivad seda praktilisel viisil oma igapäevaellu kaasata. Ükskõik, kas suundud sõbra juurde või teed lihtsalt tiiru linna peal, sobib see kott suurepäraselt su stiilsesse komplekti.

Eksklusiivne nummerdatud ja piiratud seeria

Kottide koguarv on piiratud 99-ga. Iga kott on Nerva poolt käsitsi nummerdatud ja signeeritud, mis teeb sellest mitte ainult praktilise aksessuaari, vaid ka väärt asja, mida alles hoida.

Kuidas kotti saada

See eksklusiivne kott tuleb kingituseks kaasa, kui ostad Nerva teoseid. Allpool on täpsemalt.

Minimaalne ostusumma

Ostu kogusumma peab olema vähemalt 99 eurot. Selleks, et kotti saada, ei pea sa midagi täiendavalt tegema. Saadame koti koos su tellitud piltidega.

Üks kott kliendi kohta

Meie idee on anda need 99 kotti 99-le eri kliendile. Seepärast saadame sulle koti koos su esimese tellimusega. Hindame väga, kui tellid meilt taas, kuid palume siiski arvestada, et uue tellimusega järgmist kotti kaasa ei tule. Samas kutsume sind osalema vahvas mängulises võistluses, kus on võimalik saada lisaauhindu. Võistlusest räägime lähemalt juba varsti.

Kampaania kestvus

Kampaania on juba alanud ja kestab nii kaua, kuni viimane kott on omaniku leidnud. Anname sellest siin kindlasti teada.

Tasub osaleda

See kott ei ole lihtsalt aksessuaar, vaid sinu võimalus muuta ümbrus killukese kunstilisemaks. Loomulikult täieneb tehingu raames ka su kodune kunstikogu, aga nüüd saad kanda kunstiteost kõikjal, kuhu lähed.

Tutvu piltide valikuga ja tee ost meie veebilehel. Koti saad kingituseks juurde.

Küsimuste voor

Millise ostuga saan kaasa koti?

Kott tuleb kingituseks kaasa, kui ostu kogusumma on 99 eurot või üle selle. Pakkumine kehtib, kuni kõik kotid on omaniku leidnud. Ühele kliendile antakse üks kott.

Kui ostan mitu pilti, kas saan mitu kotti?

Ei saa. Anname ühe koti ühe kliendi kohta. Kotid lähevad 99-le eri inimesele ja kott on selle eksklusiivse liikmestaatuse sümbol.

Kui teen hiljem teise tellimuse juurde, kas saan ka uue koti?

Ei saa. Anname ühe koti ühe kliendi kohta. Kotid lähevad 99-le eri inimesele ja kott on selle eksklusiivse liikmestaatuse sümbol.

Kas saan selle koti osta ilma pilte ostmata?

Ei saa. See kott on tasuta kingitus 99-le pildiostjale.

Kas ma saan valida, milline pilt trükitakse minu kotile?

Ei saa. Kõik kotid on samade piltidega: ühel poolel „Jahtume hetkeks” ja teisel poolel „Tantsime hetkeks”. Ent sa saad alati valida, kumba pidi kotti kannad.

Kui kaua kampaania kestab?

Kampaania on juba aktiivne ja kestab, kuni kõik kotid on leidnud omaniku. Viimane eksemplar (nr 99) läheb omanikule läbi erilise oksjoni.

Kuidas koti kätte saan?

Kott saadetakse tellitud kunstiteos(t)ega samas pakendis.

Mis saab siis, kui tahan ostetud kunstiteose tagastada?

Kui teosed, mille endale jätad, ei anna välja 99 eurost miinimumsummat, siis tuleb tagastada ka kaasa saadud kott. Täieliku tagasimakse saamiseks peavad kõik kaubad olema algses seisukorras. Klient, kes peaks tagastama ka koti, ent jätab selle tegemata, peab tasuma leppetrahvi 50 eurot.

Kas seda saab pesta?

Jah, saab. Vaata pesemise juhist allpool.

Kas see kott on ka kvaliteetne?

Jah, on. Oleme selle koti hea kvaliteedi üle täiega õnnelikud. Iga viimne kui kott on läbinud kvaliteedikontrolli ja vastab meie kõrgetele standarditele.

Kas trükitud pilt muutub aja jooksul tuhmiks?

Nii ja naa. Mingi aja jooksul veidi ikka muutub tuhmimaks. Ent pane tähele, et selle koti valmistamisel on kasutatud täiustatud sublimatsioonitehnikat, mis tagab erksad ja püsivad värvid, mis on üpris pleekimiskindlad. See tehnoloogia manustab tindi kangasse endasse, mitte ei asu selle peal. Tulemuseks on vastupidav trükis, mis talub kulumist ja korduvat pesemist.

Kas on normaalne, et mu kott on veiniäädika lõhnaga?

Jah on. Kui kott lõhnab veiniäädika järele, siis on see igati hea märk. Trükkimisprotsessi käigus on kasutatud orgaanilist kinnitit, mis tagab, et trükis püsib kindlalt riidel. See spetsiifiline lõhn kaob pärast esimest pesu (vaata pesemise juhist allpool).
Kui kott lõhnab veini või äädika järele ka pärast mitmendat pesu, võiksid kontrollida, kas pudelil, mida kotis kannad, on kork ikka korralikult kinni.

Mul Nerva töödest niigi juba sõltuvus. Mida teen?

Raske juhtum. Ega muud, kui tuleb seda tasapisi toita. Kui enda seintele enam pilte juurde ei mahu, siis saad ehk teha üllatuse ühele oma väga heale sõbrale? Koti saad jätta ikka endale.
Kallis fänn! Kui sa ostu teed, siis võid taotleda Nerva kunsti sõltlase erisigneeringut. Kui kvalifitseerud (meie väikse taustakontrolli tulemusena), siis saad vastava erisigneeringu oma koti teisele siseservale – soovi korral ka nimeliselt.

Pesemise juhis

Kangas on 100% puuvillast. Pesta ja triikida tohib nii kangast, trükipindasid kui ka kunstniku signatuuri.

Pikaealisuse tagamiseks soovitame pöörata kott enne pesemist pahupidi, pesta jahedas vees (mitte üle 30 kraadi) pehme pesuvahendiga ja riputada kuivama ilma tsentrifuugi kasutamata. Ära kasuta valgendit ega loputusvahendit.

Triikimise ajal peaks kott olema samuti pahupidi. Triigi nr 1 kuumusega.

Tutvu piltide valikuga ja tee tellimus

Koos tellitud piltidega saad ka selle väga vahva koti. Kanna seda, kui välja lähed. Tee ka fotosid sellest, kuidas sa eksponeerid selle abil kunsti inimestele enda ümber.

Kohvikusse minnes ära peida oma ägedat kotti kuhugi laua alla, vaid pane see kõigile nähtavale kohale. Ja kui viitsid, tee sellest foto ka. Varsti anname teada, kuidas nende fotode abil osaleda mängulises võistluses, kus jagatakse isegi auhindu. Äge!

Mis puutub veel fotodesse, siis neid võid hakata jagama nii pea kui oled klõpsu ära teinud. Kui teed sotsiaalmeedias postituse, siis pane külge hashtag #nervakott ja oledki sees!